PC a zábava

Ak chcete svoj osobný počítač využiť na zábavu, teda hranie hier, všetci Vám budú tvrdiť,
že to bude za cenu nadmerného hluku, ale to neplatí pri našich osobných počítačoch.

Pojem zábava a osobné počítače sa dnes skrýva pod pojmom multimediálne. Poprípade označenie Gamer.
Je to parketa skôr mladšej generácie ale v podstate ide o to, že osobný počítač zvláda plynulé prehrávanie väčšiny multimediálneho obsahu, a zvládne aj najnovšiu hru, ktorá sa ponúka na trhu. Práve najnovšie hry ženú dnešnú techniku do obrovských výkonov, je to hra počtu obrázkov plus vernosť scény. Takéto osobné počítače môžu presahovať svojou spotrebou aj 350W, čo je dosť značný výkon. Problémom pri takýchto PC je aj teplo, pretože tento výkon sa pretransformuje do vyžiareného tepla. Čo následne znamená, že toto teplo je potrebné odviesť mimo počítačovej skrine. V konečnom výsledku sa takéto osobné počítače považujú za nadmerne hlučné.
V ponuke našej firmy preto nájdete ultra výkonné osobné počítače, ktoré však nevykazujú nadmerný hluk, a to vďaka aktívnemu vodnému chladeniu. To zníži úroveň hluku na minimum.
A pritom Vám to umožní ísť do maximálneho výkonu osobných počitačov dneška.  Ponúkame Vám však aj vyvážené osobné počítače na bežnú zábavu multimediálneho charakteru so zníženou spotrebou označené ako PC Green aic, čo znamená, že v prípade keď nevyužívate maximálny výkon, Vaša spotreba klesne na únosnú mieru.
V niektorých prípadoch na úroveň 50-60W.
V prípade akýchkoľvekotázok využite náš rýchly kontakt.