PC a HD video

  Máte doma nový LCD televízor, alebo ste si kúpili nový plazmový televízor?
A chcete ho využiť naplno? Potešte oko full HD 1080p videom.
 
Ak máte doma televízor dnešnej doby, určite nie je skrytý v kúte, ale krásne sa vyníma niekde na Vašej stene v obývačke. Technika, ktorá by ho ale zásobovala kvalitným obrazom a tým potešila vaše oko, chýba.
Máte viacero možností, jedna z nich je postaviť si k nemu osobný počítač, ktorý splní Vaše najtajnejšie želania.
Prehrá Vám Blue-ray disc, na ktorom je video vo vysokom rozlíšení alebo zálohu tohoto formátu H.264, MKV
a to všetko v HD 1080p. Pričom to číslo znamená, že Váš obraz bude mať rozlíšenie 1900x1080 obrazových bodov. Ak to porovnáme s klasickým TV vysielaním, ktoré niekedy bežalo v rozlíšení 352x288 máme viac ako 6-násobné
rozlíšenie Vášho obrazu. Verte, tento rozdiel budete vnímať veľmi reálne. A to všetko musí pekne vyzerať, pretože to predsa máte v obývačke a nie skryté niekde v pracovni. Snažíme sa ponúknuť veľmi vkusné a elegantné zariadenia, za ktoré sa určite nebudete hanbiť. A navyše splnia všetky požiadavky domácej zábavy, vo výkonnejších verziách si na vašom LCD zahráte aj moderné 3D hry.
Alebo môžete zariadenie rožšíriť o satelitnú kartu a tým máte naozaj všetko pokope, pretože Váš miláčik sa zmení aj na nahrávacie štúdio a toto nahraté video si v ňom môžete následne aj upraviť. Môžete prehliadať internet, prezerať jeho obsah v plnej hodnote, teda aj moderné stream TV ako je napríklad Husté, alebo počúvať online hudbu. A to všetko pohodlne ovládate diaľkovým ovládačom ako u bežného prehrávača DVD. Alebo si pripojíte bezdrátovú klávesnicu a môžete si písať v populárnych chatoch. Môžete tento druh osobného počítača požívať úplne plnohodnotne. Druhou možnosťou je postaviť do Vašej obývačky niečo menšie, menej nápadné avšak takisto plnohotné zariadenie čo sa prehrávania HD obsahu týka. Sú to takzvané Media Tanky, ktoré sú tež pripojiteľné na vašu domácu sieť a teda aj na internet. Jediným deficitom je ich možnosť rozšírenia. O hrách sa tiež nemôžeme vrámci týchto zariadení baviť. Ich hlavnou výhodou je úspora miesta, nevýhodou absencia mechaniky či už DVD alebo Blue-ray, aj keď je tu možnosť to riešiť cez externú mechaniku. Nespornou výhodou, ktorú ale poskytujú, je ich spotreba. Pokiaľ teda plánujete na vašom LCD pozerať prevažne video vo vysokom rozlíšení, je to jednoznačne náš favorit .
Obsahom takéhoto zariadenia je úložný priestor, teda HDD, na ktorý cez USB alebo vašu sieť ukladáte celý obsah, ktorý následne prezeráte. Prostredníctvom internetu môžete napríklad prehliadať aj obľúbenú doménu ako Youtube. A tiež využívať niektoré internetové online rádiá.

Takže si už stačí iba vybrať v našom E-shope.
 V prípade akýchkoľvek otázok využite náš rýchly kontakt.